Cefalú és a ház

COMPOSTELLA SAGA

Az átányi síremlék hatásának felülvizsgálata és megerősítése

Boszorkányok a kártyanaptárak tükrében

20 éves a Magyar Boszorkányszövetség!

A 2006-os szeghalmi boszorkányfesztivál

Az Igazi Spanyol Inkvizíció

Ifjuságom barangolásai során...

Boszorkány központok, jósdák

Meglátogattuk a fa kegytárgyakat készitő boszorkány papot

Meglátogattuk az üveg kegytárgykészitő boszorkány papokat

Boszorkányos halottkultusz spiritiszta szemszögből!

(1.rész)

(2.rész)

Nevető fejfák

Boszorkányság régen és ma

A Magyar Boszorkányszövetség
új oktatási programja

A magyar spiritiszta szövetség

Képek a spiritiszta szövetség életéből

Fonyódi kirándulás

Fonyódi kirándulás

Nem kér állami támogatást a Magyar Boszorkány szövetség

Felhivás

Bejegyzett boszorkányok

Az Átányi csodatévő kőkoporsó

Az átányi kőkoporsó rejtélye körülbelül két évvel ezelőtt egy heves megyei lap cikkével kezdődött.

Egy rejtélyes kőkoporsó került elő többször a föld alól kiemelkedve a temetőben. A helyiek nagyon féltek tőle, mert a mondák szerint elátkozott sírkő volt és aki hozzáért azt valamilyen balszerencse érte. Készítettek róla az újságcikk után tévériportot is, amely felkeltette a mi figyelmünket.

Hosszas egyeztetés és információgyűjtés után megbeszéltünk egy időpontot a falu polgármesterével, hogy levegyük az átkot a sírkőről, s így az ottani emberek megnyugodjanak. 2004. november 19.-én néhány újságíróval és az RTL Klub Fókusz Plusz stábjával lementünk teljesíteni a kötelességünket.

A rontáslevételi kellékek kikészítve a boszorkánystúdióban.

A kőkoporsó képe, amely a sírok közötti úton bukkant elő és észak-déli tájolású.

A Boszorkányszövetség tagjai bemérik a kő negatív kisugárzását és megbeszélik, hogy milyen rituáléval a legjobb semlegesíteni a negatív energiákat.

A kőkoporsót egy védőterítővel terítik le, így csökkentve a negatív erőket.

A boszorkányfőpap meggyújtja a védelmi fáklyákat és így kezdetét veszi a rituálé.

A rituálé közben a háttérben jól látszanak a Képes Újság és a Mai Nap fotóriporterei és az RTL Klub munkatársai, és a magánvideósok.

A televízió interjút készít a helyi lakossággal rontáslevételről.

A falu polgármestere is adott riportot.

A kíváncsi fotóriportert minden érdekli.

A boszorkányfőpap és az RTL Klub riportere a lelkészi laknál keresik a falu papját, de sajnos nem volt otthon.

Elégedetten elhagytuk Átányt.

Átány plusz

2005. április 17.-én lelátogattunk Átányba , ahol tavaly ősszel egy elátkozott sírról levettük a rontást. Bár több levelet kaptunk, hogy látogatják a sírt és csodát tett velük, helyrehozta az életüket, megszabadította a betegségtől stb. arra mégse számítottunk, ami a fotón látható.

A sírkőn érintetlenül van a védő pentagram és a rontáslevétel óta a látogatók virággal és mécsesekkel halmozták el a sírkövet.

Binger vilmos mágus s Boszorkányszövetség nevében hozott a sírra virágot.

A síron jól láthatóak a mécses alatt, a kívánságerősítő fotók.

Binger vilmos mágus is gyújt egy mécsest, Misike lelki üdvéért.

Cázár boszorkányfőpap a fotó és a sírkő közötti erőátvitelt méri.

Fölkerestük a sírlátogatás után a falu polgármesterét és elmondta, hogy több, mint húsz levelet kapott, amiben dícsérték a sírkő áldásos hatását és a neje is bevallotta, hogy ő is volt kinn a sírnál egy kívánsága miatt.

Átányi látogatás

2005. május 21.-én újra meglátogattuk az átányi csodatévő sírkövet, mert kíváncsiak voltunk, hogy hogy néz ki a régebben elhanyagolt síremlék.

Az átányi temető, szemben a ravatalozóval.

A 13-as parcella egyik útján keresztben, kelet-nyugati tájolással fekszik a csodatévő sírkő. Binger Vilmos és Ring Tamás tisztelettel nézi a síremléket.

Elhelyezik rajta a Boszorkányszövetség által küldött virágcsokrot és meggyújtják a mécseseket.

Binger Vilmos tanulmányozza a pentagrammra tűzött hálálkodó írásokat és fotókat.

A régen kopár, elhanyagolt sírkövet rengeteg friss virág és mécses borítja.

Egy vallásos érzületű ember ráhelyezett egy Szűz Mária szobrot, amit mi kegyeletből nem távolítottunk el.

Ring Tamás ráteszi a kezét a sírkőre és ő is kíván valamit. Ezek szerint ő is hisz benne.

A pentagramm jobb alsó csücskére tűzve, nylonzacskóban egy plüss játékmaci. Jól láthatók a pentagrammra tűzött és a mécsesek alá tett fotók is.

A NAGY ANYAISTENNŐ VELED MISIKE, SEGÍTS MÉG SOK EMBERNEK!

Az átányi síremlék hatásának felülvizsgálata és megerősítése

2007.július 15-én egy erőtér kommandó leutazott Átányba a Csodatevő Síremlékhez, leellenőrizni a pozitív kisugárzás erjét. A sírkövön, Cézár és csapata elhelyezte a szokásos, fehér szekfűs pentagram mintáju koszorút, mely megóvja és stabilizálja a pozitív energiákat.

A négy égtájat megjelőlve piros mécsesekkel és a síron meggyújtva a tisztító tűzet, elkezdődött a varázsterep levédése a mágikus füstölővel.

A fűst tisztító hatása alatt, az erősítő elit csapat, megídézte a négy őselem elementáljait, kérve, hogy tűz fennhatósága alatt, segítsenek megóvni a síremlék környékének nyugalmát az ott koborló negatív lelkektől.

A jelen lévő kiváncsi érdeklődők, a rituálé után közelebb mernek menni a síremlékhez, felkészűlve, hogy ellenőrizzék a kisugárzását.

Szuromi Rita a Heves-Megyei Hírlap újságírója a legbátrabb, aki először nézi meg a kisugárzást. Mellesleg, Ő ír egy könyvet Az átányi sirkő történetéről, amelyben nem csak boszorkányszemmel, ha nem tudományosan is megközelíti a történteket, ezért is vesz részt a megerősítési akcióban.

A történet végére a látogatók is felbátorodtak és Ők is megnézték a sírkő pozitív sugárzását.

Búcsúzunk MISIKE! Segíts ezután is a bajbajutott embereknek a problémájuk megoldásában.