Abafi Cézár

Juhász Józsefné

SARAH
BOSZORKÁNYTANULÓ

A nagy Coven maiden- je. Csak azért nem avatják papnővé, mert fiatalkorú. Még nagy jövő vár rá a boszorkányságban.

Minden mágikus praktikában jártas. Néhány rituálét már egyedül is gyakorolhat.

Mesterien bánik a rituális, szakrális és kultikus tárgyakkal. Fiatal kora ellenére uralja az álltaluk kisugárzott erőt.

A számára engedélyezett rituálék elvégzésére, mindig alaposan felkészül, előtanulmányokat végez és csak utána fog bele. Itt egy Nap- varázslatot celebrál.

-Sarah, mesélj egy kicsit magadról, hogy jött és mióta vagy boszorkány? Milyen ruhákat, ételeket és italokat szeretsz? Mi a hobbid és mi a jövőképed?

-2000 óta tanulok a szövetségben. Apámat Magyarország egyik legnagyobb mágusaként emlegetik. Ő is szokott tanítani, de nem szívesen bújok mögé. Saját magam akarok lenni, saját erővel.

Szeretem a természetet, de csak nyáron, a gyógynövénygyűjtési akciókban szoktam inkább résztvenni. Nem sportolok, inkább tanulni szoktam a boszorkány praktikákat. Főleg fekete boszis ruhákat szeretem. Mindent eszem (mivel még a szüleim tartanak el), alkoholt nem fogyasztok.

Hobbim a kutyám és tanulás.

-Köszönöm Sarah. Üzensz valamit az olvasóknak?

-TÉGY AMIT AKARSZ, DE NE ÁRTS SENKINEK!