Abafi Cézár

JUHÁSZ JÓZSEFNÉ
BOSZORKÁNY PAPNŐ

JUHÁSZ JÓZSEFNÉ boszorkány Papnő

Az Észak-magyarországi boszorkány territórium vezetője. Jelenleg a legidősebb boszorkány Magyarországon.

Tudása veleszületett, örökletes és sokat tanult is. Néprajzi boszorkánykultúrában nagyon otthon van. Professzionális jós, minden jóslási technikát ismer. A mágikus praktikákban is otthon van.

A szokásos látogatáskor Leona boszorkány Főpapnővel cserélik ki tudásukat.

Érdekes módon mindketten tudnak a másiknak valami újat mutatni.

- Gabi néni, meséljen egy kicsit magáról, hogy jött a boszorkányság az életében? Milyen ételeket és italokat szeretsz? Mi a hobbid és mi a jövőképed?

-Gyerek korom óta kerülget a boszorkányság. A szüleim igyekeztek kinevelni belőlem, így én is visszaszorítottam magamban. Ez azonban felnőtt koromban kitört belőlem. Elég jól tudtam kezelni és összeegyeztetni a munkámmal és a családi életemmel. Intenzívebben csak a nyugdíjas kor elérése után tudtam elkezdeni foglalkozni a praktikákkal. A szövetségtől rengeteget tanultam, főleg az összefüggéseket láttam világosabban.

Főleg csirkehúsból készült ételeket fogyasztok, alkoholt nem iszom. Hobbim csak a boszorkányság és, hogy segíteni tudjak a hozzám fordulóknak. A családdal sem kell sokat foglalkoznom, az unokáim is diplomás emberek.

Szeretnék tevékenyen résztvenni az ezoterikus közélet megtisztításában.

-Köszönöm Gabi néni. Üzensz valamit az olvasóknak?

-NE MENJETEK KÓKLEREKHEZ, TÖBBET ÁRT MINT HASZNÁL!